Rounded Rectangle 1instagram
Корзина (0)
В корзине пусто!
Популярные категории

Последние

Пион The Fawn 3/5
Пион The Fawn 3/5 399.00 грн.
за 1 луковиц
Тюльпан Ice Cream Strawberry 11/12(30шт)
Тюльпан Ice Cream Strawberry 11/12(30шт) 0.00 грн.
за 30 луковиц
Тюльран Ice Cream Banana 11/12(30шт)
Тюльран Ice Cream Banana 11/12(30шт) 0.00 грн.
за 30 луковиц
Тюльпан Ice Cream 11/12(30шт)
Тюльпан Ice Cream 11/12(30шт) 0.00 грн.
за 30 луковиц
Тюльпан White Shark 12+ (30 шт)
Тюльпан White Shark 12+ (30 шт) 545.00 грн.
за 30 луковиц

Якісні та відбірні голландські цибулини квітів

Що може бути приємнішим за ранню весну, після тривалого зимового сну. Коли все навколо прокидається. Тішить тепле повітря, яскраве проміння сонечка, а ще більше квіти, котрі проростають і розквітають на клумбах. На жаль, після морозів, численних дощів цибулини квітів можуть загинути.

«GelePlant» пропонує цибулини рослин оптом по вигідній ціні з доставкою по Україні. Асортимент продукції якісний, різноманітний і популярний. Ви зможете підібрати для себе оптимальні сорти квітів за: кольором, розміром, типом, періодом цвітіння

Основною спеціалізацією нашого магазину є постачання на вітчизняний ринок голландських цибулин весняних, літніх, осінніх квітів.

Реалізуємо бульби рослин оптом, зокрема:

гіпсофіли, дельфініума, еремуруса, маків, фрезії, алліума, амариліса, (гіпеаструма), анемона, бегонії, гіацинтів, гладіолусів, жоржин, ірисів, калл, каннів, крокусів, лілій, мускарі, нарцисів ранункулусів (лютиків), тюльпанів та інших.

Ознайомитися з нашими пропозиціями щодо продажу цибулин квітів, їхньої наявності, кількості та вартості ви можете на сайті. Асортимент відібраних бульб від найкращих постачальників з Голландії систематично поповнюємо і змінюємо. На початку сезону і перед кожним замовленням бажано уточнювати наявність потрібного сорту у менеджера за номером телефону +38 (096) 888-16-28.

Коли слід купувати цибулини?

Період висадки цибулинних рослин – весна та осінь. Купувати цибулини квітів слід напередодні посадки, щоб бульби не загинули. Якщо ж ви купуєте їх задовго до висадки, тоді варто знати, що весняні цибулини потрібно зберігати в холодному місці (в холодильнику), а осінні – при кімнатній температурі.

До прикладу:

 • гіацинт зберігають притемпературі +28.

Цибулини можна тримати у грубих поліетиленових пакетах, оскільки вони повинні добре провітрюватися. Краще для цього обрати папір.

 • лілія швидко пересихає, а тому фахівці рекомендують її зберігати у вологій тирсі.

Коли садити?

Найчастіше висаджують цибулинні квіти восени – приблизно в кінці вересня. Якщо ж сезон теплий, можна висаджувати й в листопаді, але не пізніше.

Деякі поради щодо висадки таких рослин:

 • землю слід ретельно розпушити,
 • викинути сміття, каміння, бур'яни,
 • ґрунт підійде середньо важкий, з хорошим дренажем,
 • після того як посадите цибулини, землю треба ретельно притоптати. Це потрібно для того, щоб пізніше земля (після осідання) не зашкодила корінцям,
 • варто уникати місць із застоєм води, оскільки квіти в таких умовах не виживуть – їхнє коріння швидко зігниє,
 • глибина посадки повинна бути у 3 рази вищою за саму цибулину,
 • великі цибулини саджайте денцем вниз. Сюди належать тюльпани, рябчики імператорські та ін. При цьому відстань між ними має бути близько 12 см.

Пересадки деякі із цибулинних рослин не потребують протягом декількох років – лише якщо вони дали багато діток, які починають з часом заважати одне одному.

Як недорого купити багаторічні бульби садових квітів?

 • Оберіть цікаві для вас сорти цибулин квітів із каталогу на geleplant.com.
 • Залиште свої контактні дані у формі зворотного зв'язку на сайті, або зателефонуйте за номером +38 (096) 888-16-28.
 • Уточніть у менеджера деталі (актуальні ціни, наявність товару і т. д.).

Працюємо по передоплаті. Замовлення доставляємо по Україні перевізником «Нова пошта».

Вигідні оптові ціни від «GelePlant» дозволять вам вирощувати квіти на зріз, розводити бульби й легко конкурувати на ринку декоративних рослин.