Rounded Rectangle 1instagram
Минимальный заказ - 1000 грн.
Корзина (0)
В корзине пусто!

О нас

Компанія GelePlant, являє собою сімейний бізнес, який займається гуртовим продажем цибулин квітів з 2006 року. Ми пропонуємо своїм клієнтам першокласні квіткові цибулини для торгівлі, професійним квітникарям і для приватних садівників, яким потрібна більша кількість посадкового матеріалу та хороше співвідношення ціни і якості.

Компанія GelePlant забезпечує повний асортимент квіткових цибулин, прагнучи до більш незвичайних і нових сортів з кожним роком.

Насьогодні, квіткова індустрія досить динамічно розвивається, і ми наполегливо працюєм, щоб тримати наших клієнтів в курсі сучасних тенденцій по благоустрою та озелененню.

Компанія GelePlant, являє собою цілком сучасний бізнес, досить великий, щоб запропонувати кращий асортимент і ціни, але досить маленький, щоб мати справу з нашими клієнтами один на один. Наш інтернет-магазин – новий, більш простий спосіб для Вас, щоб отримати такі ж першокласні цибулини, які використовують професіонали.

Ми імпортуємо цибулини квітів ( тюльпани, лілії, гладіолуси, гіацинти, крокуси та ін.) в наших давніх та надійних постачальників в Пн-Західній частині Нідерландів. Протягом останніх років ми налагодили з ними досить міцні відносини. Цибулини на осінній сезон (тюльпани, гіацинти, крокуси, нарциси і т.д) починають прибувати на наш склад , починаючи з липня/початок серпня, на весняний сезон цибулини приходять на початку лютого. Це лілії, гладіолуси, бегонії, жоржини і т.д. Жодна з наших цибулин не була зібрана з диких джерел.